OFERTA PRACY

OGŁOSZENIE


Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku zatrudni pracownika gospodarczego.


Opis stanowiska:


- utrzymanie porządku na wystawach plenerowych i wokół budynku;
- utrzymanie porządku w pomieszczeniach piwnicy;
- opieka nad warsztatem stolarskim oraz sprzętem wystawienniczym;
- wykonywanie prac technicznych przy montażu i demontażu wystaw;
- bieżące naprawy;
- wykonywanie profilaktycznych zabiegów konserwatorskich;
- dozorowanie wystaw – czuwanie nad bezpieczeństwem zbiorów na ekspozycjach.  


Wymagania:
- wykształcenie średnie;
- dobra organizacja pracy;
- samodzielność, obowiązkowość, dyspozycyjność;
- cierpliwość, opanowanie, umiejętność pracy w zespole;
- brak przeciwskazań do wchodzenia na drabinę (do 3 m. wys.), wnoszenia po schodach i przenoszenia ciężkich eksponatów, elementów wystawienniczych itp.;
- umiejętność posługiwania się urządzeniami mechanicznymi m.in. piłą, wiertarką, szlifierką;
- wysoka kultura osobista.


Oferujemy:
- umowę na okres próbny (z możliwością zatrudnienia na czas określony, a docelowo na czas nieokreślony) – płaca minimalna + dodatek stażowy;
-  pracę w wymiarze 8 godz./dziennie – 40 godz./tygodniowo; za pracę dodatkową w niedziele i dni wolne od pracy (zgodnie z harmonogramem) przysługuje dzień wolny do wykorzystania w okresie rozliczeniowym. Miejsce pracy:  Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku,  ul. Zamkowa 10, 46-200 Kluczbork.
Zainteresowanych prosimy o dostarczenie ofert (list motywacyjny, CV – wraz z danymi kontaktowymi) w terminie do: 22 stycznia 2020 r. do godz.15.30. Muzeum zastrzega sobie prawo do bezpośredniego kontaktu z wytypowanymi kandydatami.

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”


Zgodnie z art.13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”),informuję, że:
Administratorem  Państwa danych osobowych jest Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku, z siedzibą przy ul. Zamkowej 10, 46-200 Kluczbork. nr tel.77/418 27 07, adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Andrzej Pawłowicz; adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Celem przetwarzania danych jest rekrutacja na  stanowisko  pracownik gospodarczy w Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku; podstawy prawne: art.22-1 Kodeks Pracy, art.6 ust.1 lit. b. RODO (podejmowanie działań przed zawarciem umowy o pracę).
Zgodnie z art.22-1 Kodeksu Pracy zakres danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji obejmuje: imię i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Ponadto  w ramach wykonywania zadań realizowanych przez Muzeum w interesie publicznym przetwarzamy Państwa wizerunek w obszarze monitoringu wizyjnego.
Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym organom.
Nie przekazujemy Państwa danych osobowych poza teren Polski.
Państwa dane osobowe   będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko. Dane z monitoringu wizyjnego przechowywane będą 14 dni.
W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych, przysługuje Państwu: prawo dostępu  do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do  sprostowania danych, prawo do usunięcia zbędnych danych, prawo do ograniczania przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych – w przypadku, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale, zgodnie z Kodeksem Pracy,  jest warunkiem udziału w rekrutacji.
Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
    

Dla niedowidzących

Wersja dla niedowidzących

BIP

Deklaracja dostępności

Wirtualny spacer

 
 

Informacje


adres  ul. Zamkowa 10, 46-200 Kluczbork

tel.  (77) 418 27 07

email  muzeum@kluczbork.pl

ie www.muzeum.kluczbork.pl

  Facebook: Dołącz do nas!

  Znajdź nas na Instagramie

Bilet normalny: 4,00 zł

Bilet ulgowy: 2,00 zł

W niedziele wstęp bezpłatny

Oprowadzanie: niedziela i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 25 osób)*

 

MUZEUM CZYNNE OD 4 MAJA 2021

wtorek- piątek: 10:00 - 16:00*

niedziela: 10:00 - 14:00*

* UWAGA! Wstęp na ekspozycje najpóźniej 30 min przed zamknięciem Muzeum.