KONKURS PLASTYCZNY - "Las łączy pokolenia"

Las łączy pokolenia - konkurs plastyczny

Nadleśnictwo Kluczbork we współpracy z Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku serdecznie zaprasza dzieci oraz seniorów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

Tematem konkursu jest hasło: "Las łączy pokolenia". Naszym celem jest zachęcenie seniorów i dzieci do wspólnych wspomnień oraz twórczości, związanej z tematyką leśną. Mamy nadzieję, że las stanie się miejscem spotkań międzypokoleniowych i artystycznych. Celem konkursu jest poznanie walorów lasów, które są ważne dla różnych pokoleń. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Termin nadsyłania prac: do 10 kwietnia 2020 r.    Rozstrzygnięcie konkursu: do 30 kwietnia 2020 r.

Po rozstrzygnięciu konkursu, prace plastyczne będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Muzeum im. Jana Dzierżona.

Więcej informacji (REGULAMIN, ZGODY) TUTAJ

Znajdź nas na Instagramie

W niedziele wstęp bezpłatny

Oprowadzanie: niedziela i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 30 osób)*

*UWAGA! Podczas epidemii COVID-19 przyjmowanie grup i oprowadzanie - czasowo wstrzymane.

wtorek- piątek: 10:00 - 12:30

i 13:00 - 16:00*

niedziela: 10:00 - 11.45 i 12:00 - 14:00*

Uwaga - w okresie wakacji Muzeum czynne co drugą niedzielę (czyli 5 i 19 lipca oraz 2,16 i 30 sierpnia)

* UWAGA! Wstęp na ekspozycje najpóźniej 30 min przed zamknięciem Muzeum.