Szanowni Państwo!

Informujemy, że od 7 listopada do odwołania Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku, tak jak i wszystkie placówki kultury w całej Polsce - zostaje zamknięte dla zwiedzających.

Jednocześnie informujemy, że pozostajemy "na posterunku" - realizujemy zadania statutowe, planujemy kolejne wystawy i dodatkowe atrakcje oraz przygotowujemy się do remontu budynku. Wszystko z myślą o Was i dla Was!

Od poniedziałku do piątku można się z nami kontaktować telefonicznie - 77 418 27 07 lub e-mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, Facebooka, konta na Instagramie oraz do wirtualnego spaceru po wystawach stałych i czasowej!