"Sercem malowane" - plakat ekspozycji. (Na białym tle serce - kolaż składający się z prac mieszkanek powiatu kluczborskiego).

Zapraszamy na dwudziestą drugą edycję wystawy "SERCEM MALOWANE".

Ekspozycję tworzą prace mieszkanek powiatu kluczborskiego. W tym roku udział wzięły 52 panie, a kilka zaprezentowanych prac, zostało wykonanych zespołowo.

W niedzielę, 3 marca o godzinie 11.00 odbył się uroczysty wernisaż.

Wystawa pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego, Starosty Kluczborskiego, Burmistrza Kluczborka, Burmistrza Byczyny, Burmistrza Wołczyna oraz wójta Lasowic Wielkich.

Fragment ekspozycji - na ścianie obrazy wykonane m.in. w technice rysunkowej, haftu krzyżykowego, z użyciem farby akrylowej. Dominują motywy kwiatowe, roślinne oraz portret i sceny rodzajowe.  Fragment ekspozycji - na pierwszym planie gablota z pracami wykonanymi m.in. techniką szydełkowania, w tle ściana z obrazami