Kluczbork i okolice

Kluczbork i okolice - fragment ekspozycjiOd 20 listopada 2019 r. prezentujemy wystawę pokonkursową zorganizowaną przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 im. Janusza Korczaka w Kluczborku, pod patronatem Starosty kluczborskiego, Burmistrza Kluczborka i Dyrektora Administracji Oświaty.

Na wystawie zaprezentowano najlepsze prace, które otrzymały nagrody i wyróżnienia.
20 listopada odbył się uroczysty wernisaż, na którym młodzi artyści otrzymali nagrody-zachęty do dalszej twórczości.

Kluczbork i okolice - fragment ekspozycji Kluczbork i okolice - fragment ekspozycji

Kluczbork i okolice - fragment ekspozycji Wernisaż i rozdanie nagród

Wernisaż i rozdanie nagród  Wernisaż i rozdanie nagród

Wernisaż i rozdanie nagród  Wręczenie nagród

Wernisaż i rozdanie nagród Wernisaż i rozdanie nagród

Wręczenie nagród

Serdecznie zapraszamy do oglądania prac.