PREMIERA WYDAWNICZA

Kluczbork. Szkice z dziejów miasta18 maja 2019 r.   w sprzedaży pojawiła się najnowsza publikacja wydana przez nasze Muzeum!

Kluczbork. Szkice z dziejów miasta to książka, którą każdy mieszkaniec Kluczborka (i nie tylko) powinien posiadać w swojej biblioteczce!

Do kupienia wyłącznie w kasie Muzeum!

Serdecznie zapraszamy!

Odbiór prac konkursowych

Informujemy, że czas prezentacji wystawy pokonkursowej "60 lat Muzeum w Kluczborku" dobiegł końca.

Przypominamy, że po zakończonym konkursie i wystawie pokonkursowej, nagrodzone prace przechodzą na własność Muzeum.

Muzeum zastrzega sobie prawo do ich wykorzystania w celach promocyjnych, ekspozycyjnych i innych.

Pozostałe prace należy odebrać do końca maja 2019 r.